Komody w stylu skandynawskim

Każdy z nas posiada indywidualne i wyjątkowe podejście do stylu oraz aranżacji poszczególnych wnętrz. To swego rodzaju wyróżnienie, które jednocześnie wyodrębnia nas spośród tłumów i zbliża z osobami o podobnych wartościach. Biorąc pod uwagę fakt, że ludzie różnią się między sobą, niezwykłe jest to, że wśród milionów istnieją pojedyncze osoby, które łączy wyczucie dobrego smaku.

Jednych cechuje zamiłowanie do bogatego, obfitującego w ozdoby stylu rosyjskiego, drudzy natomiast najlepiej czują się w prostych, ale eleganckich wnętrzach o charakterze skandynawskim. Jak sama nazwa wskazuje, styl skandynawski wywodzi się z Półwyspu Skandynawskiego. Jego mieszkańcy cenią sobie proste, naturalne i ekologiczne rozwiązania. W skandynawskim domu dominują jasne barwy, przestronne i nieco minimalistyczne wnętrza. W prezentowanej przez nas ofercie miłośnicy tego stylu z pewnością znajdą coś wyjątkowego, nie tylko dla siebie, ale również swoich bliskich. Być może nasza komoda skandynawska, już niedługo zagości w Państwa wnętrzu.

Komoda KOPPLA styl skandynawski K2D1SZ Komoda KOPPLA styl skandynawski K2D1SZ
Producent: DOMTECH
Cena: 470,00 zł
szt.
zobacz więcej
Komoda KOPPLA styl skandynawski K2D3SZ Komoda KOPPLA styl skandynawski K2D3SZ
Producent: DOMTECH
Cena: 540,00 zł
szt.
zobacz więcej
Komoda 1D3SZ MALMO, dąb biały + dush blue Komoda 1D3SZ MALMO, dąb biały + dush blue
Producent: DOMTECH
Cena: 479,00 zł
szt.
zobacz więcej
Komoda 1D3SZ MALMO, grafit + biały Komoda 1D3SZ MALMO, grafit + biały
Producent: DOMTECH
Cena: 479,00 zł
szt.
zobacz więcej
Komoda 4S MALMO, dąb biały + dusk blue Komoda 4S MALMO, dąb biały + dusk blue
Producent: DOMTECH
Cena: 419,00 zł
szt.
zobacz więcej
Komoda 4S MALMO, grafit + biały Komoda 4S MALMO, grafit + biały
Producent: DOMTECH
Cena: 419,00 zł
szt.
zobacz więcej

Komoda skandynawska – piękno w prostocie

Jak wiadomo, charakter każdego wnętrza powinien odzwierciedlać indywidualne upodobania mieszkańców. Dlatego też styl, w jakim zostanie osadzony, powinien współgrać z osobowościami członków danej rodziny, czy społeczności. Jeżeli weźmiemy pod uwagę wspomniany wcześniej styl skandynawski, wiadomą rzeczą jest, iż mieszkańcy Skandynawii cierpią na deficyt słońca. Zbyt mała ilość światła sprawia, iż tamtejsi mieszkańcy starają się urządzić swoją przestrzeń w taki sposób, aby zrekompensowała im tę stratę. Z tego względu pomieszczenia w stylu skandynawskim odznaczają się jasnymi barwami.

Prócz bieli, szarości i pasteli, styl ten charakteryzują minimalizm, prostota, a także zamiłowanie do naturalnych surowców. Wszystkie te elementy składają się na jego wyjątkowość i ponadczasowość. Warto zapamiętać, że meble są jednym z najważniejszych czynników każdego wnętrza, w tym również tego w stylu skandynawskim, dlatego prezentowana przez naszą firmę oferta uwzględnia tego typu rozwiązania. Nowoczesna komoda skandynawska idealnie wpasuje się w pomieszczenie i nada mu niepowtarzalnego charakteru.

Komoda na styl skandynawski

Skandynawia charakteryzuje się swego rodzaju surowością, również jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Oferowane przez naszą firmę meble z całą pewnością oddadzą chłodny, ale również przytulny klimat skandynawskich pomieszczeń. Prosty design oraz stonowane kolory, a także naturalne wykończenie sprawią, że w Państwa domu zagości istnie nordycka atmosfera. Wystarczy rozważyć odpowiedni dobór mebli do poszczególnych pomieszczeń.

Nasza komoda na styl skandynawski doskonale sprawdzi się zarówno w salonie, gabinecie, jak również w jadalni, czy też w przedpokoju. W każdym z tych miejsc spełni powierzoną jej funkcję i nada odpowiedni klimat. Zatem jeżeli ktoś z Państwa przenieść się na Półwysep Skandynawski – do Norwegii, Finlandii, czy też Szwecji, może zrobić to w zaciszu własnego domu lub mieszkania. Wystarczy sprawdzić ofertę DOMTECH i zamówić wybrany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl